Z życia parafii

Z życia parafii

Uroczystość Pierwszej Komunii Św.

"Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął, a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie”.

Dwudziestego pierwszego czerwca w naszej parafii dziesięcioro dzieci przyjęło po raz pierwszy w życiu Pana Jezusa Eucharystycznego do swojego serca. Była to wyjątkowe wydarzenie dla całej wspólnoty, szczególnie dla rodzin dzieci. Do tego ważnego dnia i pierwszej wielkiej uroczystości wiary w ich życiu przygotował były proboszcz parafii ks. Leszek Biłas, natomiast Mszę Świętą poprowadził ks. Tomasz Gawlak.

Polecamy ich gorącej modlitwie, aby wytrwały całe życie w miłości do Jezusa i zdawały egzamin z wiary na jak najlepsze oceny. Niech wiara i miłość w Pana Jezusa wciąż wzrastają w sercach najmłodszych parafian.

Poniżej prezentujemy wspomnienie z parafialnego święta.

Pozostałe artykuły

Triduum Paschalne