Z życia parafii

Z życia parafii

Przywitanie nowego proboszcza

28 czerwca 2020 r., podczas Mszy św. o godzinie 8.00 odbyło się uroczyste przywitanie nowo mianowanego proboszcza naszej parafii księdza Piotra Wątroby. Wprowadzenia dokonał dziekan dekanatu rudnickiego- ksiądz Stanisław Czachor, który odczytał akt mianowania na proboszcza i przekazał klucze do kościoła.

Po złożeniu uroczystej przysięgi, w imieniu całej parafii nowego proboszcza powitała sołtys wsi,
Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna, przedstawiciele wspólnot parafialnych oraz licznie zgromadzeni dorośli, młodzież i dzieci.

Księdzu Piotrowu życzymy Bożego błogosławieństwa i mocy Ducha Świętego, wytrwałości  w realizacji wyznaczonych celów oraz dobrego samopoczucia i zdrowia. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości
i solidarnego wsparcia we wszystkich troskach oraz  poczynaniach dla dobra naszej wspólnoty parafialnej.

Pozostałe artykuły

Środa Popielcowa

17 luty 2021

Święto Ofiarowania Pańskiego

02 luty 2021

Spotkanie kolędowe

09 styczeń 2021

uroczystość odpustowa

15 wrzesień 2020

Poświęcenie odnowionej kapliczki

13 wrzesień 2020

uroczystość I komunii Św.

21 czerwiec 2020