ogłoszenia parafialne

XVIII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i po niej Msza Św..
  3. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. godz.. 18.00.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W czwartek, po mszy św. Godzina Święta (wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja do godz. 19.30). W piątek od godz. 17.00 Godzina Miłosierdzia (wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z możliwością spowiedzi, zakończona Litanią do Serca PJ). O godz. 18.00 Msza św.. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych, natomiast wieczorem po mszy św. modlitwa pierwszo sobotnia do Niepokalanego Serca NMP.
  5. W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby funkcjonowania parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Natomiast po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom: Bożenie Jagielskiej, Irenie Rosół, Ewie Żak, Teresie Guściora, Marii Niedziałek, Annie Wala i Marcie Bałamut za porządki w kościele i dekoracje kwiatowe.
  7. Sakramentalny związek Małżeński zamierzają zawrzeć następując osoby:

Mateusz Stanisław Borowiec; s. Lucjana i Marii; kawaler; zam. Aleksandrów i Karolina Klusek; c. Wojciecha i Elżbiety; panna; zam. Przędzel – zap. 2

Tomasz Mirosław Ochał; s. Stanisława i Ireny; kawaler; zam. Szkodna i Monika Kotuła; c. Janusza i Doroty; panna; zam. Przędzel – zap. 1

Pozostałe

XIX Niedziela Zwykła