ogłoszenia parafialne

„Trwajcie w miłości mojej!”

VI Niedziela Wielkanocy

1. Przeżywamy 6 Niedzielę Wielkanocy
  2. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych. W dni powszednie po mszy św. wieczorowej, w niedzielę natomiast o godz. 16.30. Dzieci po nabożeństwie zapraszam po naklejki.
  3. W czwartek 13 maja, w dniu pierwszego objawienia fatimskiego, rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. O godz. 19.00 msza św. i po niej procesja fatimska, jednak ze względu na ograniczenia tylko wokół kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę, przeznaczone na funkcjonowanie parafii. Zostało zebranych 1804 zł. Dzisiaj z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, niech Pan wynagrodzi każdemu ofiarodawcy swoim błogosławieństwem i opieką.

W tym miejscu moja prośba o życzliwość wobec wszystkich zbierających, nie robią tego ani dla mnie, bo dzisiaj jestem a jutro mnie tu nie ma, ani dla siebie, poświęcają czas dla was wszystkich i dla waszych dzieci. Jeśli ktoś nie chce pomóc to niech przynajmniej nie przeszkadza a jego zachowanie będzie na poziomie, godne człowieka. Na kartach Ewangelii Pan Jezus przestrzega nas: Jaką miarą wy mierzycie taką miarą i wam odmierzą. Oby się te słowa nigdy nie spełniły dosłownie na niektórych.

1. Bóg zapłać na wszystkie ofiary na kościół:

– Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych  składam serdeczne Bóg zapłać za dar ołtarza w postaci sygnaturki do nowego kościoła, która wczoraj, na zakończenie Białego Tygodnia została poświęcona.

– Składam również serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci przeżywających dzisiaj Rocznice Pierwszej Komunii Św. za dar ołtarza w postaci kryształowych ampułek i głębokiej pateny do celebry liturgicznej.

1. Bóg zapłać także rodzicom dzieci przeżywających Rocznicę Pierwszą Komunię św. za porządki w kościele. W tym tygodniu ciąg dalszy kolejki.
  2. Wiatr, który wiał ostatnio, narobił trochę bałaganu na naszym cmentarzu, stąd moja prośba o posprzątanie przy swoich grobach, szczególnie szkła.
  3. Jeśli ktoś ma jeszcze złom i chce go przekazać to bardzo proszę o kontakt z p. Wiesławem Wasylem, bo chcemy go wywieźć i trochę posprzątać obok kościoła.

Pozostałe

V Niedziela Wielkanocy