ogłoszenia parafialne

XXX Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XXX Niedzielę Zwykłą. Dzień modlitw w intencji misji.
  2. Dobiegają końca nabożeństwa różańcowe. Dzieci, które zbierały naklejki zapraszam na zakończenie nabożeństw różańcowych w sobotę. Do piątku przynosimy wyklejone i podpisane plansze.
  3. W przyszły wtorek 1 listopada obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych, a wiec tych którzy są już w niebie, zbawieni.. Msze św. o godz. 8.00 i 10.30 w kościele, natomiast o godz. 12.00 na cmentarzu (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą).
  4. W przyszłą środę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny, w naszych modlitwach polecać będziemy tych wszystkich, którzy czekają jeszcze na swoje zbawienie. Msze św. o godz. 8.00, 10.30 i 17.00. Po mszy św. wieczorowej różaniec wypominkowy.
  5. Wypominki w naszej parafii będą przez cały miesiąc listopad. Przez oktawę Miłosierdzie Boże, dla naszych zmarłych wypraszać będziemy odmawiając po mszy św. różaniec, natomiast w pozostałe dni to Miłosierdzie Boże wypraszać będziemy odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Bardzo proszę zaznaczyć na kartkach wypominkowych dzień tygodnia, wtorek, środę, czwartek, piątek albo sobotę. I w każdym tygodniu listopada zapraszam w ten dzień na modlitwę za swoich zmarłych. Zachęcam was wtedy do udziału we Mszy św., ofiarowania Komunii św. i modlitwie wypominkowej. W poniedziałek na cmentarzu naszą modlitwą obejmiemy wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej. Kartki wypominkowe do wykorzystania są dostępne na stoliku obok prasy.
  6. W dniach od 1 do 8 listopada jeśli ktoś nawiedzi cmentarz, będzie w stanie łaski uświęcającej, przyjmie komunię św. i pomodli się za zmarłych oraz w intencji papieża, może uzyskać odpust zupełny za duszę w czyśćcu cierpiącą, tzn. darowanie wszystkich kar doczesnych, w innych dniach tego miesiąca ten odpust będzie cząstkowy. Odpust zupełny może również zyskać każdy kto nawiedzi kościół w Dzień Zaduszny na takich samych warunkach.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiar na k – ł:

– bezimienna – 500 zł

1. Składam również serdeczne Bóg zapłać państwu: Helenie Ziober, Marii Kumięga, Helenie Idzi, Annie Różyckiej, Izabeli Karaś, Sławomirowi Mierzwa, Stanisławowi Ziober i Dariuszowi Młynarskiemu za porządki w Kościele i dekoracje kwiatowe.

Pozostałe

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata