ogłoszenia parafialne

„Ja jestem chlebem życia”

XVIII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą – niedziele adoracyjną. Po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i po niej Msza Św..
  3. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. godz.. 18.00.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W czwartek, po mszy św. Godzina Święta (wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja do godz. 19.30). W piątek od godz. 17.00 Godzina Miłosierdzia (wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z możliwością spowiedzi, zakończona Litanią do Serca PJ). O godz. 18.00 Msza św.. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych, natomiast wieczorem po mszy św. modlitwa pierwszo sobotnia do Niepokalanego Serca NMP.
  5. W przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Niech Pan Bóg odda każdemu swoim błogosławieństwem i opieką.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na kościół:

– bezimienna – 2000 zł

1. Składam również serdeczne Bóg zapłać paniom: Helenie Wala, Jadwidze i Annie Socha, Teresie Bis, Dorocie Koleńskiej, Monice Warchoł i Janinie Młynarskiej za porządki w kościele i dekoracje kwiatowe.

Pozostałe

XVII Niedziela Zwykła