ogłoszenia parafialne

„Czego szukacie... Znaleźliśmy Mesjasza...”

II Niedziela Zwykła

1. II Niedziela Zwykła.
  2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
  3. W każdy czwartek po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. 9 stycznia, przy żłóbku w naszej świątyni, odbyło się wyjątkowe spotkanie kolędowe dzieci i młodzieży. Przed kamerami wystąpiła nie tylko nasza schola, ale każdy kto chciał. Uczestnicy spotkania zaśpiewali Jezusowi i wszystkim nam, zarówno tradycyjne kolędy jak i pastorałki. Zaśpiewali je solo oraz w towarzystwie rodzeństwa lub przyjaciół. Film, który jest relacją z tego wydarzenia oraz zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie internetowej.
  5. . Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę Kościoła. Zostało zebranych 17 540 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. Bóg zapłać również panom Mariuszowi Blajerskiemu, Wiesławowi Wasylowi, Januszowi Romańskiemu i Kazimierzowi Ożóg za wywóz i sprzedaż złomu, szczególnie p. Mariuszowi Blajerskiemu, który ofiarował transport tego złomu. Z jego sprzedaży uzyskaliśmy 6 240 zł. Jak ktoś ma jeszcze złom i chce przekazać, to można go dostarczyć pod nowy kościół albo skontaktować się z p. Wiesławem Wasylem.
  7. Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Składam również serdeczne Bóg zapłać panom: Adamowi Dubiel, Tomaszowi Bis, Edwardowi Piekarz oraz Kamilowi Kolano za porządki w Kościele oraz ofiarę na kościół – 70 zł.

Pozostałe

III Niedziela zwykła