ogłoszenia parafialne

Uroczystość Chrystusa Króla

1. Przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego, wraz z I Niedzielą Adwentu rozpocznie się nowy rok liturgiczny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Już dzisiaj wszystkich bardzo serdecznie zapraszam na roraty, rano o godz. 6.30, a dzieci zachęcam do zrobienia lampionów, które będą oświetlać nam drogę czuwania adwentowego.
  3. W I niedzielę adwentu, na każdej mszy św. zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, które w pierwszą niedzielę grudnia zostaną dostarczone, przez członków Koła Żywego Różańca, do naszych domów.
  4. Zapraszam wszystkich na modlitwę w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. W tygodniu, po mszy św. wieczorowej modlimy się za naszych zmarłych, polecając ich Bożemu Miłosierdziu.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę Kościoła. Zostało zebranych 13700 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na k – ł:

– bezimienna – 200$

1. Składam serdeczne Bóg zapłać państwu: Sławomirowi Mierzwa, Małgorzacie Fluda, Helenie i Stanisławowi Ziober, Marii Kumięga, Annie Różańskiej i Izabeli Karaś za porządki w Kościele oraz ofiarę na kościół – 230 zł.

Pozostałe

I Niedziela Adwentu