ogłoszenia parafialne

XXVI Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj w całym kościele odbywa się liczenie wiernych, uczęszczających na niedzielna eucharystię oraz przystępujących do komunii św.
  2. W środę nowenna do MBNP o godz. 18.00 i po niej Msza św.
  3. W czwartek na mszę św. i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców. Zapraszam również młodzież z klasy szóstej, która rozpoczyna swoje przygotowanie
  4. We piątek 01.10 rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. W tygodniu, z wyjątkiem poniedziałku, o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o godz. 16.30. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do włączenia się w modlitwę różańcową. Weźmy do ręki różaniec, bo jest wiele rzeczy do przemodlenia w naszym życiu, Maryja wiele razy przypominała nam, że tylko różańcem można wiele wyprosić u Pana Boga i wiele zmienić w swoim życiu. Bardzo serdecznie was zapraszam. Dla dzieci, na różańcu w tygodniu, przewidziane są naklejki, a dla tych którzy uzbierają najwięcej niespodzianki. Po nabożeństwie, ok. godz. 17.30 będzie Msza Św. Do prowadzenia modlitwy różańcowej zapraszam wszystkich według określonego porządku:

Wtorek           – Róże Różańcowe

Środa              – Wspólnota Matek w modlitwie

Czwartek        – różaniec śpiewany przez scholę

Piątek             – młodzież

Sobota            – dzieci

1. W tym tygodniu przeżywać będziemy I piątek i I sobotę miesiąca. W piątek od godz. 16.30 Godzina Miłosierdzia z możliwością spowiedzi, o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, które zakończy Godzinę Miłosierdzia. Po różańcu wspólna Eucharystia. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych, natomiast wieczorem modlitwa pierwszo sobotnia, która będzie połączona z nabożeństwem różańcowym.
  2. W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, po mszy św. o godz. 8.00 i 10.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, wieczorem adoracja będzie przed mszą św.., połączona z różańcem. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby funkcjonowania parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Natomiast po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję p. Henrykowi Urbanikowi za wykoszenie trawy obok cmentarza oraz p. Bartłomiejowi Stój za wykoszenie trawy za plebanią.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na k- ł

– p. Helenie Idzi i p. Karolinie Witkowskiej za przekazanie na budowę kościoła ofiary za wykonanie dekoracji kwiatowych na Odpust Parafialny i Bierzmowanie, otrzymanej od rodziców bierzmowanych

– bezimienna – 100 zł

1. Składam serdeczne Bóg zapłać również państwu: Zofii Szmacińskiej, Czesławie i Iwonie Wołoszyn, Marii Dorosz, Tadeuszowi i Józefie Ryczko oraz Halinie Oleksak i Karolinie Małek za porządki w Kościele i dekoracje kwiatowe. Kolejka przechodzi na ul. Błonie