ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkanocy

1. Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocy
  2. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych. W dni powszednie po mszy św. wieczorowej, w niedzielę natomiast o godz. 16.30. Dzieci po nabożeństwie zapraszam po naklejki.
  3. W piątek 13 maja, w dniu pierwszego objawienia fatimskiego, rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. O godz. 19.00 msza św. i po niej procesja fatimska.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę, przeznaczone na funkcjonowanie parafii. Zostało zebranych 2661 zł. Dzisiaj z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, niech Pan wynagrodzi każdemu ofiarodawcy swoim błogosławieństwem i opieką.
  5. Bóg zapłać na wszystkie ofiary na kościół:

– Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych  składam serdeczne Bóg zapłać za dar ołtarza w postaci kielicha używanego w czasie Eucharystii.

1. Bóg zapłać także rodzicom dzieci przeżywających Rocznicę Pierwszą Komunię św. za porządki w kościele i dekoracje kwiatowe. W tym tygodniu ciąg dalszy kolejki.
  2. Od wtorku chcemy dalej kontynuować karczowanie działki pod parking, ale potrzebujemy trochę więcej wsparcia, dlatego zapraszam do pomocy wszystkich chętnych
  3. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Dawid Mierzwa, s. Sławomira i Katarzyny, kawaler, zam. Przędzel i Dominika Wiktoria Guściora, c. Krzysztofa i Teresy, Panna, zam. Przędzel – zap. 2

Pozostałe

VI Niedziela Wielkanocy