ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkanocy

1. Przeżywamy 5 Niedzielę Wielkanocy.
  2. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych. W dni powszednie po mszy św. wieczorowej, w niedzielę natomiast o godz. 16.30. Dzieci po nabożeństwie zapraszam po naklejki.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę kościoła. Zostało zebranych 13065 zł. Niech Pan wynagrodzi każdemu ofiarodawcy swoim błogosławieństwem i opieką.
  4. Bóg zapłać na wszystkie ofiary na kościół:

– bezimienna – 200 zł

1. Składam również serdeczne Bóg zapłać paniom: Kazimierze Chojnackiej, Kazimierze Zięba, Bogusławie Dubanowicz i Anicie Warchoł za porządki w kościele.
  2. Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jeżowem zaprasza na organizowany przez siebie koncert dla dzieci pt: „Bajeczna muzyka dla smyka”, który odbędzie się 22 maja 2022r. o godzinie 16:00 w siedzibie szkoły.

Jednocześnie szkoła informuje, że jest nabór uczniów na nowy rok szkolny 2022/2023. Przesłuchania wstępne po wcześniejszym uzgodnieniu odbędą się 28 maja 2022r. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły.

Pozostałe

VI Niedziela Wielkanocy