ogłoszenia parafialne

XIX Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą – niedzielę adoracyjną.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i po niej Msza Św..
  3. W sobotę 13.08, o godz. 19.00 Msza św. i nabożeństwo z procesją ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Bardzo proszę Różę św. Jana Pawła II o poprowadzenie modlitwy różańcowej i troskę o figurę MB.
  4. W przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Niech Pan Bóg odda każdemu swoim błogosławieństwem i opieką.
  5. W przyszły poniedziałek 15.08 obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w każdą niedzielę, o godz. 8.00, 10.30 i 17.00. O godz. 10.30 nasze parafialne dziękczynienie za zbiory. We mszy św. dożynkowej prosić będziemy aby nigdy nie zabrakło nam chleba.
  6. Osoby, które zapisały się na jednodniową pielgrzymkę na Jasną Górę, maja wyjazd autokarem z Łętowni o godz. 4.00, natomiast z Rudnika o 4.15.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom: Zofii i Izabeli Marek, Mirosławie Stój, Bożenie Marchut, Agacie Piotrowskiej i Magdalenie Piela za porządki w kościele i dekoracje kwiatowe.
  8. Sakramentalny związek Małżeński zamierzają zawrzeć następując osoby:

Tomasz Mirosław Ochał; s. Stanisława i Ireny; kawaler; zam. Szkodna i Monika Kotuła; c. Janusza i Doroty; panna; zam. Przędzel – zap. 2

Pozostałe

XVIII Niedziela Zwykła