ogłoszenia parafialne

XXVII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą – niedzielę adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Trwa miesiąc październik. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tygodniu, z wyjątkiem poniedziałku, o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o godz. 16.30. Dzieci oczywiście zapraszam w tygodniu po różańcu po naklejki.
  3. W czwartek 07.10, obchodzić będziemy wspomnienie MB Różańcowej, w sposób szczególny na różaniec i mszę św. zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców. Dzieciom zostaną poświecone i wręczone różańce.
  4. W przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę kościoła. Bóg zapłać za wasze zrozumienie, za wszystkie składane ofiary. Niech Pan Bóg odda każdemu swoim błogosławieństwem i opieką.
  5. Również w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski, jest to żywy pomnik poświęcony naszemu wielkiemu rodakowi św. Janowi Pawłowi II. Po każdej Mszy św. do puszek będą zbierane ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej, ale biednej młodzieży. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom Ilonie i Mateuszowi oraz rodzinie za porządki w Kościele i dekoracje kwiatowe oraz ofiarę na k-ł – 100 zł.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na K – ł:
  8. Marchut Aniela – 1000 zł

Pozostałe