ogłoszenia parafialne

„Wy jesteście świadkami tego”

III Niedziela Wielkanocy

1. Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkanocy.
  2. Dzisiaj po mszy św. wieczorowej zapraszam na krótkie spotkanie, tutaj w kościele, Komitet Budowy Kościoła.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i po niej Msza Św..
  4. Również w środę, po mszy św. zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z klasy czwartej oraz drugiej.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę Kościoła. Zostało zebranych  14 660 zł i 100 $.
  7. Składam również serdeczne Bóg zapłać paniom: Annie Guzik, Krystynie Hausner, Alinie Skerra, Jolancie Gontarz, Agnieszce i Izabelli Warchoł, Jolancie Młynarz i Joannie Burdzy za porządki w Kościele.
  8. Zapowiedzi:

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Maciej Tadeusz Sikora, s. Tadeusza i Stefanii; kawaler zam. w Stalowej Woli i Dominika Maria Ożóg, c. Kazimierza i Małgorzaty; panna zam. w naszej parafii – zap. 2

Albert Sylwester Molski, s. Sylwestra i Ewy; kawaler zam. w Nisku i Aleksandra Duda, c. Józefa i Zofii; panna zam. w naszej parafii – zap. 1

Dominik Paweł Skuza, s. Jana i Marii; kawaler, zam. w naszej parafii i Patrycja Angelika Piskorowska, c. Jana i Haliny; panna, zam. Kłyżów, ul. Błońska 16 – zap. 1

1. Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik uprzejmie informuje, że od 1 kwietnia, w całej Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Jego podstawową metodą jest samospis, czyli uzupełnienie samemu wymaganych danych, w formularzu dostępnym na stronie internetowej spis.gov.pl.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, np. gdy osoba nie jest w stanie wypełnić formularza elektronicznie, prosimy skontaktować się z Gminnym Biurem Spisowym, które znajduje się w Urzędzie Gminy i Miasta Rudnik, pokój nr 1 lub pod numerem telefonu 15 876 10 02. W razie pytań można kontaktować się również pod specjalnie wyznaczonym numerem infolinii spisowej 22 279 99 99.

Spis jest obowiązkowy i dotyczy wszystkich osób mieszkających w Polsce.

Pozostałe

VI niedziela Wielkanocy