ogłoszenia parafialne

„...Czego chcesz od nas, Jezusie Nazarejczyku?...”

IV Niedziela zwykła

1. IV Niedziela Zwykła.
  2. We wtorek 2 lutego obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. Na każdej mszy św. poświęcenie świec.
  3. Również we wtorek na mszy św. o godz. 17.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.
  4. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
  5. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W czwartek, po mszy św. Godzina Święta. W piątek od godz. 16.00 Godzina Miłosierdzia, z możliwością spowiedzi, zakończona Litanią do Serca PJ i mszą św. o godz. 17.00. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych z udzieleniem wszystkim sakramentu namaszczenia chorych. W miesiącu lutym, dokładnie 11 lutego, przypada bowiem wspomnienie MB z Lourdes i jest to Światowy Dzień Chorych, natomiast wieczorem po mszy św. modlitwa pierwszo sobotnia do Niepokalanego Serca NMP.
  6. W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby funkcjonowania parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Natomiast po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Przy nowym, kościele została poprawiona brama wjazdowa oraz wzmocnione i poprawione drzwi zewnętrzne kościoła. Za te wszystkie prace bardzo serdecznie dziękuję panom: przede wszystkim Piotrowi Guzik i Kazimierzowi Ożóg oraz Mariuszowi Blajerskiemu, Wiesławowi Wasyl, Tomaszowi Bajek i Eugeniuszowi Łojek. Bóg zapłać za ich prace i poświęcony czas
  9. Składam również serdeczne Bóg zapłać państwu: Halinie Dudek, Magdalenie Serafin, Ewelinie Gil, Mirosławie Jarosz, Sandrze i Mateuszowi Olko oraz Franciszkowi Kotuła za porządki w Kościele oraz ofiarę na kościół – 130 zł. Kolejka przechodzi na ul. Mickiewicza.

Pozostałe

I Niedziela Wielkiego Postu