ogłoszenia parafialne

„Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco”

XVI Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i po niej Msza Św..
  3. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, które przypada 25 lipca, błogosławieństwo kierowców oraz poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych. Będziemy modlić się za wszystkich prowadzących pojazdy, aby zawsze szczęśliwie dotarli do celu. Ofiary zbierane przy poświeceniu są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę kościoła. Zostało zebranych 12 995 zł. Niech Pan wynagrodzi każdemu ofiarodawcy swoim błogosławieństwem i opieką i prowadzi nas w tym dziele do samego końca .
  5. W nowym kościele została ukończona łazienka. W tym miejscu pragnę bardzo serdecznie podziękować p. Pawłowi Tabor za wszystkie prace związane z jej oddaniem: od wyłożenia płytek do białego montażu. Bóg zapłać za ofiarowaną przez niego pracę. Koszt materiałów i wyposażenia wyniósł 5500 zł
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na kościół

– bezimienna – 100 zł

1. Składam również serdeczne Bóg zapłać państwu: Alinie i Danucie Kluk, Małgorzacie Rogala, Marcie Dziewulskiej, Anecie Kluk, Bogusławie Bartoszek, Barbarze Puzio, Pawłowi Milewskiemu i Monice Bartoszek za porządki w kościele i dekoracje kwiatowe oraz ofiarę na k-ł – 160 zł. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy nowożeńcom.
  2. Przypominam wszystkim o pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyruszy w dwóch formach: sztafetowej oraz z noclegami we własnych namiotach. Bliższe informacje na jej temat są w gablocie, w przedsionku. Chętnych zapraszam po formularz i ankietę do wypełnienia.
  3. Podziękowanie p. Teresy Góreckiej za ofiary zebrane na leczenie córki. Zostało zebranych 1920 zł i 2 $.
  4. Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik Nad Sanem przypomina o obowiązku spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek spisowy dotyczy każdej osoby mieszkającej w naszej gminie. Osoby, które nie dopełniły jeszcze obowiązku udziału w spisie powinny spodziewać się telefonu od rachmistrza lub też wizyty takiej osoby w domu. Numery telefonu używane przez rachmistrzów to: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99

Pozostałe

XVIII Niedziela Zwykła