ogłoszenia parafialne

XXV Niedziela Zwykła

Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą.

1. W środę 21.09 zapraszam wszystkich do naszej świątyni na Wieczór Uwielbienia, którego myślą przewodnią będą słowa Psalmu: „Pan jest Pasterzem moim”. Rozpocznie się o godz. 18.00 nowenną do MBNP i Mszą św. następnie będziemy wielbić Boga śpiewem i adorować Go w ciszy na indywidualnej adoracji. Zakończymy ten wieczór modlitwą różańcową i Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Szczegółowy plan tego wieczoru wywieszony jest na tablicy pod chórem. Zachęcam wszystkich i zapraszam
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła. Zostało zebranych 12 905 zł . Niech Pan Bóg prowadzi nas w realizacji tego dzieła, a wszystkim ofiarodawcom odda stokrotnie, swoim błogosławieństwem i opieką.
  3. W kościele zostały wykonane przez p. Piotra Guzika 4 szt. drzwi wewnętrznych. Koszt wykonania jednych drzwi to 3000 zł, co razem daje kwotę 12000 zł. Za wszystkie 4 szt. zapłaciliśmy jednak 8200 zł. 3000 zł bowiem to ofiara na k-ł p. Magdaleny i Piotra Guzik, 800 zł to ofiara na k-ł p. Beaty Gutek. Za te ofiary składam im serdeczne Bóg zapłać.
  4. I na tym kończymy prace w tym roku. Na dniach powinna dotrzeć jeszcze odnowiona figura św. Teresy i skończone powinny być projekty drzwi zew. Udało nam się i tak bardzo dużo zrobić, bo przecież cały czas spłacamy posadzkę. To wszystko dzięki ofiarności wielu z was, zarówno tych imiennych jak i bezimiennych. Oczywiście jeśli otworzą się jakieś możliwości to na pewno z nich skorzystamy.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na k-ł:

– bezimienna – 100 euro

– bezimienna – 200 zł

– ofiary za wjazd na cmentarz – 200 zł

1. W sobotę 1 października, w Sanktuarium Maryjnym w Radomyślu nad Sanem odbędzie się XII Pielgrzymka Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej. Program spotkania:

10.00 – Przywitanie pielgrzymów

10.15 – Konferencja: „Z różańcem w ręku”

11.00 –Modlitwa Różańcowa

12.00 – Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza

13.00 – zakończenie spotkania

1. Składam serdeczne Bóg zapłać państwu: Urszuli Brągiel, Urszuli Dudek, Joannie Ptak, Krystynie Puskarczyk, Helenie Szczęch, Stanisławowi Mazur, Annie Kufel, Teresie Mierzwa i Wiesławie Wasyl za porządki w Kościele i dekoracje kwiatowe na odpust, Bóg zapłać również nowożeńcom i ich rodzinie za porządki tutaj w kościele i dekoracje kwiatowe, które mamy dzisiaj.

Pozostałe

XXVII Niedziela Zwykła