ogłoszenia parafialne

„Ja jestem Dobrym Pasterzem”

IV Niedziela Wielkanocy

1. Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocy – Niedzielę Dobrego Pasterza.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i po niej Msza Św..
  3. W czwartek po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i chwila na prywatną adorację. Tutaj w ciszy można naprawdę wiele rzeczy przemyśleć i poukładać sobie, szczególnie w tym mocno zaganianym świecie.
  4. W tym tygodniu, w sobotę 01.05 rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W dni powszednie po mszy św. wieczorowej, z wyjątkiem poniedziałku, w niedzielę natomiast o godz. 16.30. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do udziału, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dzieci na majówkach zapraszam po naklejki, a na pierwszej majówce po plansze.
  5. W tym tygodniu przeżywać będziemy I sobotę i I niedzielę miesiąca. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych, natomiast modlitwa pierwszo sobotnia do Niepokalanego Serca NMP będzie połączona z nabożeństwem majowym. W niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu, a na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby funkcjonowania parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 12.00, w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość I Komunii Św.. Sakrament Pokuty dla dzieci przeżywających Pierwszą Komunię Św. oraz ich rodziców i wszystkich chętnych będzie w piątek 30.04 od godz. 16.00. Otoczmy wszystkie dzieci miłością i naszymi modlitwami. Pozostałe msze św. w tym dniu są bez zmian, dlatego bardzo proszę aby na Komunii były tylko osoby zaangażowane.
  7. Bóg zapłać na wszystkie ofiary na kościół:

– Jagielski Artur – 300 zł

– bezimienna – 400 zł

– bezimienna – 2700$

1. Składam również serdeczne Bóg zapłać państwu: Genowefie Rzepiela, Annie Socha, Irenie Piekarz, Magdalenie Galczak, Karolinie Łój, Bożenie Bebło oraz Wiesławowi Kotuła za porządki w Kościele. W tym tygodniu troskę o Kościół powierzamy rodzicom dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.
  2. Zapowiedzi: Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Albert Sylwester Molski, s. Sylwestra i Ewy; kawaler zam. w Nisku i Aleksandra Duda, c. Józefa i Zofii; panna zam. w naszej parafii – zap. 2

Dominik Paweł Skuza, s. Jana i Marii; kawaler, zam. w naszej parafii i Patrycja Angelika Piskorowska, c. Jana i Haliny; panna, zam. Kłyżów – zap. 2

Tomasz Leszczewskij, s. Jurija i Olgi, kawaler zam. w Akmenytes, rej. Wilno i Anna Sulich, c. Janusza i Henryki, panna, zam. w naszej parafii – zap. 1

Pozostałe

VI niedziela Wielkanocy