Parafia p.w. Matki Bożej Bolesnej w Przędzelu

Ogłoszenia parafialne

/
ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu

  1. II Niedziela Wielkiego Postu. Niedziela Ad Gentes. Modlimy się za misje i misjonarzy. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę na misje i wesprzeć to dzieło, to może to uczynić do puszki przed kościołem. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa, w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam.
  3. W środę 8.03 na Eucharystii naszą modlitwą obejmiemy wszystkie kobiety z okazji ich święta, wypraszając im błog. i opiekę oraz żeby zawsze doświadczały szacunku i miłości od innych.
  4. W piątek na drogę krzyżową, mszę św. i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania
  5. W przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, niech Pan wynagrodzi każdemu ofiarodawcy swoim błogosławieństwem i opieką a nas prowadzi w tym dziele do samego końca.
  6. W ramach jałmużny wielkopostnej, która poprzez Caritas naszej diecezji przeznaczona jest na pomoc seniorom można nabyć baranki wielkanocne w cenie 8 zł, albo wziąć sobie, ze stolika, skarbonkę na okres Wielkiego Postu, do której, rezygnując z jakiejś przyjemności będziemy odkładać ofiary. Te skarbonki, na zakończenie wielkiego postu złożymy przy grobie Pana Jezusa.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom: Monice Byra, Teresie Deryło i Joannie Daśko za porządki w Kościele oraz ofiarę na kościół – 50 zł.

Pozostałe

IV Niedziela Wielkiego Postu

19 marca 2023

III Niedziela Wielkiego Postu

12 maca 2023

I Niedziela Wielkiego Postu

26 lutego 2023