ogłoszenia parafialne

„...Wszyscy Cię szukają...”

V niedziela zwykła

1. V Niedziela Zwykła – niedziela adoracyjna
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po niej msza św.
  3. W czwarte z racji wspomnienia MB z Lourdes, które przypada 11 lutego modlić się będziemy za wszystkich chorych w naszej wspólnocie parafialnej. O godz. 17.00 msza św. z sakramentem namaszczenia chorych. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie i proszę was o pomoc w dotarciu chorym tutaj do świątyni. Po mszy św. jak co tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu
  4. W przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, niech Pan wynagrodzi każdemu ofiarodawcy swoim błogosławieństwem i opieką a nas prowadzi w tym dziele do samego końca.
  5. Składam również Bóg zapłać państwu: Beacie Łapińskiej, Alicji, Eugeniuszowi i Edwardowi Małysa oraz Lucynie Drelich za porządki w Kościele oraz ofiarę na kościół – 90 zł.
  6. Zapowiedzi…

Patryk Niemiec s. Grzegorza i Pauliny, kawaler zam. w Kobylance

Diana Juśko c. Bogdana i Ewy, panna zam. w Przędzelu

1. Oddział Okulistyczny w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli, po przerwie związanej z epidemią, wznowił przyjęcia do operacji zaćmy i innych zabiegów operacyjnych w schorzeniach oczu. Operacje wykonywane są po uzyskaniu ujemnego wyniku testu w kierunku Covid 19.

Pozostałe

I Niedziela Wielkiego Postu