ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocy

1. Przeżywamy 6 Niedzielę Wielkanocy
  2. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych. W dni powszednie po mszy św. wieczorowej, w niedzielę natomiast o godz. 16.30.
  3. W czwartek 26.05 w naszych modlitwach polecać będziemy nasze mamy, dla żyjących wypraszać będziemy błog. Boże i opiekę MB, a dla zmarłych wieczne zbawienie.
  4. W piątek na mszę św., nabożeństwo majowe i spotkanie zapraszam młodzież, która w tym roku ma przystąpić do sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Została uporządkowana działka obok kościoła. W tym miejsce chciałem wszystkim, którzy pomogli w tym bardzo serdecznie podziękować. Bardzo serdecznie dziękuję państwu: Markowi i Katarzynie Marut, Wiesławowi Wasyl, Mieczysławowi i Helenie Idzi, Januszowi Romańskiemu, Eugeniuszowi Łojek, Franciszkowi Siustrzyk, Franciszkowi Dudek i Mieczysławowi Dec. Bardzo serdecznie dziękuję p. Mariuszowi Blajerskiemu, za usunięcie wszystkich korzeni i wyrównanie terenu. Dziękuję również p. Henrykowi Urbanik za wykoszenie trawy na cmentarzu. Oraz tym wszystkim, którzy chcą pozostać anonimowi. Wszystkie te prace zostały wykonane bezpłatnie na rzecz kościoła i naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać za ich trud i wysiłek.
  7. Bóg zapłać na wszystkie ofiary na kościół:

– Ryszard Karaś – 100$

– Maria Królikowska – na kwiaty 50 zł

1. Bóg zapłać również państwu: Janinie Sośler, Annie Byra, Czesławie Żak, Zofii Socha, Krystynie Wasyl, Henrykowi Maziarz, Marii Karp i Marianowi Świętoń za porządki w kościele i dekoracje kwiatowe. Prośba wielu osób do wszystkich sprzątających, aby po każdym sprzątaniu mopy były prane a przynajmniej solidnie wypłukane.
  2. Caritas Diecezji Sandomierskiej, Centrum Caritas w Rudniku n/S oraz G i M Rudnik n/S zapraszają na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka, który odbędzie się 29 maja 2022 r, od godz. 15.00 do 20.00, na placu Centrum Caritas w Rudniku. W programie min. Koncerty, występy, konkursy i zabawy. Wszystkie atrakcje są Gratis.

Pozostałe

V Niedziela Wielkanocy