ogłoszenia parafialne

XVI Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i po niej Msza Św..
  3. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, które przypada 25 lipca, błogosławieństwo kierowców oraz poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych. Będziemy modlić się za wszystkich prowadzących pojazdy, aby zawsze szczęśliwie dotarli do celu. Ofiary zbierane przy poświeceniu są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę kościoła. Zostało zebranych 14485 zł. Niech Pan wynagrodzi każdemu ofiarodawcy swoim błogosławieństwem i opieką i prowadzi nas w tym dziele do samego końca .
  5. Składam również serdeczne Bóg zapłać państwu: Elżbiecie i Markowi Fusiarz, Monice i Markowi Maziarz, Dorocie Kotuła, Annie Powęska, Gabrieli Puk i Wiesławowi Pokora za porządki w kościele i dekoracje kwiatowe.
  6. Przypominam wszystkim o pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyruszy w dwóch formach: tradycyjne oraz sztafetowej. Bliższe informacje na jej temat są w gablocie, w przedsionku. Chętnych zapraszam po formularz i ankietę do wypełnienia.

Pozostałe

XIX Niedziela Zwykła