ogłoszenia parafialne

„Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity”

V niedziela Wielkanocny

1. Przeżywamy 5 Niedzielę Wielkanocy – Uroczystość I Komunii Św..
  2. Dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. będą przeżywać swój Biały Tydzień. Od wtorku do soboty w naszych modlitwach będziemy polecać ich Panu Bogu i Maryi, prosząc dla nich o błogosławieństwo i opiekę. A przede wszystkim, aby zawsze miały czyste serca. Po każdej mszy św. nabożeństwo majowe.
  3. Jutro 3 maja obchodzić będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. tak jak w każdą niedzielę, o godz. 8.00, 10.30 i 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 16.30. Jest to rocznica ustanowienia Konstytucji.
  4. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych. W dni powszednie po mszy św. wieczorowej, w niedzielę natomiast o godz. 16.30. Dzieci zapraszam po naklejki.
  5. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek od godz. 17.00 możliwość spowiedzi, natomiast nabożeństwo do Serca Pana Jezusa będzie połączone z nabożeństwem majowym.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30, w naszej parafii przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii Św.. Sakrament Pokuty dla dzieci przeżywających rocznicę w piątek od godz. 17.00. Otoczmy wszystkie dzieci miłością i naszymi modlitwami.

7 Również w przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, niech Pan wynagrodzi każdemu ofiarodawcy swoim błogosławieństwem i opieką.

1. Bóg zapłać na wszystkie ofiary na kościół:

– Aniela Marchut – 1000 zł

1. Składam również serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci przeżywających Pierwszą Komunię św. za porządki w kościele i wszystkie dekoracje. W tym tygodniu troskę o Kościół powierzamy rodzicom dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii Św.
  2. Zapowiedzi: Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Tomasz Leszczewskij, s. Jurija i Olgi, kawaler zam. w Akmenytes, rej. Wilno i Anna Sulich, c.Janusza i Henryki, panna, zam. w naszej parafii – zap. 2

1. Informacja Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik – od 5 maja można się zaszczepić przeciwko COVID-19 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem, ul.Mickiewicza 44. Bliższe informacje są na tablicach ogłoszeń, na stronie Internetowej miasta i w Przychodni Rodzinnej i Specjalistycznej w Rudniku, przy ul. Daszyńskiego.

Pozostałe

VI niedziela Wielkanocy