Parafia Matki Bożej Bolesnej w Przędzelu

ogłoszenia parafialne

IV niedziela wielkanocy

1. Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocy
  2. We wtorek 23.04 przeżywać będziemy Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę Kościoła. Zostało zebranych 11 430  zł.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na k-ł. W tym miejscu pragnę podziękować p. Andrzejowi Duda za wszystkie wykończenia wokół drzwi wejściowych, za ofiarowane materiały oraz wszelkie prace. Bardzo serdecznie dziękuję również p. Filipowi Bałamut za wykonanie do kościoła metalowych stojaków pod dekoracje kwiatowe, również za ofiarowane materiały.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać także paniom: Helenie Wala, Jadwidze Socha, Teresie Bis, Monice Warchoł i Krystynie Bielińskiej za porządki w kościele.
  6. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Patryk Bałamut, s. Mirosława i Anny, kawaler, zam. Przędzel i Aleksandra Pucko, c. Andrzeja i Beaty, panna, zam. Rudnik n/S – zap. 2

Pozostałe

VI Niedziela Wielkanocy