ogłoszenia parafialne

„Ty jesteś moim Synem umiłowanym, w Tobie mam upodobanie”

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Niedziela Chrztu Pańskiego – koniec okresu Bożego Narodzenia. Tradycyjnie dekoracje
    i atmosfera bożonarodzeniowa będą z nami do Ofiarowania Pańskiego.
  2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę, przeznaczone na funkcjonowanie parafii. Zostało zebranych 1538 zł. Dzisiaj z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę Kościoła. Niech Pan Bóg prowadzi nas w realizacji tego dzieła, a wszystkim ofiarodawcom odda stokrotnie, swoim błogosławieństwem i opieką.
  4. Składam również serdeczne Bóg zapłać paniom: Mieczysławie Łojek, Justynie Powęska, Dianie Marut, Zofii Warchoł oraz Annie, Olimpii, Jagodzie i Katarzynie Pasierb za porządki w Kościele i obok oraz ofiarę na kościół – 100 zł.
  5. W ostatnią niedzielę przy podziękowaniach zmieniłem jedno nazwisko, zamiast podziękować p.Zofii Dudzie, podziękowałem Zofii Dul za co bardzo serdecznie przepraszam.

Pozostałe

III niedziela zwykła