ogłoszenia parafialne

XXVIII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą.
  2. Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Po każdej mszy św., przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej ale biedną młodzieży. Bóg zapłać za wasze wsparcie tych młodych ludzi.
  3. Trwa miesiąc październik. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tygodniu, z wyjątkiem poniedziałku, o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o godz. 16.30.
  4. W środę 13.10 przeżywać będziemy ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcowa ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Porządek tego nabożeństwa będzie następujący. O godz.. 17.00 rozpocznie się msza św. i po niej w czasie procesji różańcowej odmówimy różaniec. Bardzo proszę różę męską pod wezwaniem św. Stanisława męczennika o modlitwę i troskę o figurę MB Fatimskiej.
  5. W czwartek 14.10 w naszych modlitwach polecać będziemy wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę, przeznaczone na funkcjonowanie parafii. Zostało zebranych 1447 zł. Dzisiaj z racji drugiej niedzieli miesiąca, zbiórka ofiar na budowę Kościoła. Niech Pan Bóg prowadzi nas w realizacji tego dzieła, a wszystkim ofiarodawcom odda stokrotnie, swoim błogosławieństwem i opieką.
  7. Składam również serdeczne Bóg zapłać paniom: Danucie Siustrzyk, Karolinie Witkowskiej, Teresie Sośler, Agnieszce Serafin, Barbarze Tabor i Ewie Socha za porządki w Kościele i dekoracje kwiatowe.

Pozostałe

XXIX Niedziela Zwykła