ogłoszenia parafialne

„Wy dajcie im jeść...”

XVII Niedziela Zwykła

. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą.

1. Dzisiaj, z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, modlimy się za wszystkich prowadzących pojazdy, aby zawsze szczęśliwie dotarli do celu. Po każdej mszy św. błogosławieństwo kierowców oraz poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych. Ofiary zbierane przy poświeceniu są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i po niej Msza Św..
  3. W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby funkcjonowania parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Natomiast po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Radę Parafialną i Komitet Budowy Kościoła zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 18.00 na salce.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać nowożeńcom i rodzinie za porządki w kościele i dekoracje kwiatowe.
  6. Chętnym na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy przypominam o spotkaniu, które odbędzie się w przyszłą niedzielę w Łętowni, godz.. 14.00. Wcześniej zapraszam po formularz i ankietę do wypełnienia.

Pozostałe

XVIII Niedziela Zwykła