Ministranci Słowa - przyjęcie do posługi lektora

15 grudnia w Parafii pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Jeżowem 34 chłopców z naszego dekanatu zostało przyjętych do grona lektorów. Poprzez uroczysty obrzęd, którego dokonał ks. wicedziekan Andrzej Kołcz nowi lektorzy będą czytać Słowo Boże oraz inne teksty w zgromadzeniu liturgicznym. Z naszej parafii lektorami zostali: Łukasz Marut, Michał Socha i Jakub Wołoszyn. Nowym lektorom serdecznie gratuluję i życzę wytrwałości oraz radości z podejmowanej posługi. Rodzicom dziękuję za okazywaną pomoc i dobrą współpracę.

ks.Leszek Biłas

Czynna od poniedziałku do soboty bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej

Niedziele i Święta:
8:00, 10:30, 17:00

Święta państwowo zniesione:
18:00 (zimą 17:00) 

Dni powszednie:
18:00 (zimą 17:00) 

Maj
Litania do Najświętszej Marii Panny 

Czerwiec
Nabożeństwa do Najświętszego 
Serca Pana Jezusa 

Wrzesień
Odpust parafialny (15 wrzesień) 

Październik
Różaniec Święty 

Listopad
Modlitwa za zmarłych 

Diecezja Sandomierska

Tygodnik Katolicki Niedziela

Nasza Wiara

Apostoł - portal młodzieży katolickiej

Gość niedzielny