Przyjęcie do scholii_2

W Niedzielę Chrystusa Króla, 24 listopada 2019 roku,  uroczyście zostały przyjęte w  szeregi scholii: Patrycja Kowal z klasy II, Laura Małek z klasy III, Zuzia Brągiel z klasy III, Gaia Smoliniec z klasy IV, Roksana Juśko z klasy V, Wiktoria Serafin z klasy VI, Aleksandra Kukulska z klasy VI, Klaudia Gut z klasy VI, Magdalena Wołoszyn z klasy VII i Wiktoria Gil z klasy VII. Dziewczynki złożyły uroczyście  przyrzeczenia, że będą pobożnie i radośnie wypełniać swoją posługę .

ks. Leszek Biłas

Duszpasterstwo - ks. Leszek Biłas

ks. Leszek Biłas

Czynna od poniedziałku do soboty bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej

Niedziele i Święta:
8:00, 10:30, 17:00

Święta państwowo zniesione:
18:00 (zimą 17:00) 

Dni powszednie:
18:00 (zimą 17:00) 

Maj
Litania do Najświętszej Marii Panny 

Czerwiec
Nabożeństwa do Najświętszego 
Serca Pana Jezusa 

Wrzesień
Odpust parafialny (15 wrzesień) 

Październik
Różaniec Święty 

Listopad
Modlitwa za zmarłych 

Diecezja Sandomierska

Tygodnik Katolicki Niedziela

Nasza Wiara

Apostoł - portal młodzieży katolickiej

Gość niedzielny