Przyjęcie nowych ministrantów_1

więcej w galerii

W niedzielę 24 listopada podczas Mszy św. o godz. 10.30 byliśmy świadkami pięknej uroczystości. Pięciu chłopców po kilkumiesięcznym przygotowaniu zostało dopuszczonych do służby liturgicznej. Ministrantami zostali: Wiktor Warchoł z klasy IV, Matteo Ferraivolo z klasy IV, Szymon Guzik z klasy IV, Eryk Bałamut z klasy VI i Patryk Błaszczak z klasy VII. Nowo przyjęci ministranci nałożyli poświęcone stroje liturgiczne i złożyli ślubowanie przyrzekając wypełniać święte czynności ministranckie pobożnie, gorliwie i radośnie. Pozostali ministranci odnowili  przyrzeczenia ministranckie. Pragnieniem naszym jest, żeby grono ministrantów i lektorów w naszej parafii ciągle się powiększało, dlatego zachęcam chłopców, aby z ochotą i radością podjęli obowiązki służby przy ołtarzu.

Duszpasterstwo - ks. Leszek Biłas