Przyjęcie nowych ministrantów_1

więcej w galerii

W niedzielę 24 listopada podczas Mszy św. o godz. 10.30 byliśmy świadkami pięknej uroczystości. Pięciu chłopców po kilkumiesięcznym przygotowaniu zostało dopuszczonych do służby liturgicznej. Ministrantami zostali: Wiktor Warchoł z klasy IV, Matteo Ferraivolo z klasy IV, Szymon Guzik z klasy IV, Eryk Bałamut z klasy VI i Patryk Błaszczak z klasy VII. Nowo przyjęci ministranci nałożyli poświęcone stroje liturgiczne i złożyli ślubowanie przyrzekając wypełniać święte czynności ministranckie pobożnie, gorliwie i radośnie. Pozostali ministranci odnowili  przyrzeczenia ministranckie. Pragnieniem naszym jest, żeby grono ministrantów i lektorów w naszej parafii ciągle się powiększało, dlatego zachęcam chłopców, aby z ochotą i radością podjęli obowiązki służby przy ołtarzu.

ks. Leszek Biłas

Czynna od poniedziałku do soboty bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej

Niedziele i Święta:
8:00, 10:30, 17:00

Święta państwowo zniesione:
18:00 (zimą 17:00) 

Dni powszednie:
18:00 (zimą 17:00) 

Maj
Litania do Najświętszej Marii Panny 

Czerwiec
Nabożeństwa do Najświętszego 
Serca Pana Jezusa 

Wrzesień
Odpust parafialny (15 wrzesień) 

Październik
Różaniec Święty 

Listopad
Modlitwa za zmarłych 

Diecezja Sandomierska

Tygodnik Katolicki Niedziela

Nasza Wiara

Apostoł - portal młodzieży katolickiej

Gość niedzielny