Zaraz po podjęciu decyzji o nowym kościele zaczęły się przygotowania do gromadzenia materiałów/szczególnie drzewa/ oraz poszukiwanie placu pod kościół. Przez wiele miesięcy szukalismy własciwego miejsca pod nową świątynię. Ostatecznie Parafia 26 listopada 2014 zakupiła nowy plac pod budowe kościoła. Znajduje sie on na ul. Słowackiego, przy obwodnicy,niedaleko cmentarza. 
Zaraz też zaczęło się czyszczenie placu i jego ogrodzenie.Wybudowano też szopę na składanie i przechowywanie niezbędnych rzeczy do budowy. Obecnie trwają przygotowania do zakupu cegły. Musimy też doprowadzić wodę i energię elektryczną na teren budowy. 

  • Gromadzenie materiałów do budowy kościoła
  • Gromadzenie materiałów do budowy kościoła
  • Gromadzenie materiałów do budowy kościoła

Kliknij, aby obejrzeć galerię

Czynna od poniedziałku do soboty bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej

Niedziele i Święta:
8:00, 10:30, 17:00

Święta państwowo zniesione:
18:00 (zimą 17:00) 

Dni powszednie:
18:00 (zimą 17:00) 

Maj
Litania do Najświętszej Marii Panny 

Czerwiec
Nabożeństwa do Najświętszego 
Serca Pana Jezusa 

Wrzesień
Odpust parafialny (15 wrzesień) 

Październik
Różaniec Święty 

Listopad
Modlitwa za zmarłych 

Diecezja Sandomierska

Tygodnik Katolicki Niedziela

Nasza Wiara

Apostoł - portal młodzieży katolickiej

Gość niedzielny