Budowa kościoła_4
Budowa kościoła w naszej parafii jest dla nas wezwaniem, któremu staramy się sprostać. W ostatnim czasie wykonanych zostało wiele prac: ogrzewanie kościoła, tynki, elewacja połączona z ociepleniem kościoła, parapety, przyłącz do sieci gazowej, przyłącz wody, wylewki, płytki w piwnicy, wykonanie odwodnienia wokół kościoła, drzwi, malowanie kościoła na biało. Przygotowywany jest projekt posadzki. Prace te były możliwe do wykonania dzięki ofiarności parafian. Bardzo serdecznie dziękuję Komitetowi Budowy Kościoła, wszystkim zaangażowanym w budowę i wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom. Bóg zapłać. 
Chcemy razem zbudować nowy Dom Boży, dlatego potrzeba naszego wspólnego zaangażowania. Proszę o modlitwę w intencji naszej budowy i o dalsze wsparcie pieniężne.
ks. Leszek Biłas, proboszcz
 
 

Czynna od poniedziałku do soboty bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej

Niedziele i Święta:
8:00, 10:30, 17:00

Święta państwowo zniesione:
18:00 (zimą 17:00) 

Dni powszednie:
18:00 (zimą 17:00) 

Maj
Litania do Najświętszej Marii Panny 

Czerwiec
Nabożeństwa do Najświętszego 
Serca Pana Jezusa 

Wrzesień
Odpust parafialny (15 wrzesień) 

Październik
Różaniec Święty 

Listopad
Modlitwa za zmarłych 

Diecezja Sandomierska

Tygodnik Katolicki Niedziela

Nasza Wiara

Apostoł - portal młodzieży katolickiej

Gość niedzielny